Dietetyka

Interesujesz się dietetyką ale nie wiesz skąd czerpać rzetelne informacje na ten temat? 

Nauczymy Cię podstaw dietetyki od praktyków !

Nasza oferta

Podstawy dietetyki

Podstawowe zagadnienia z zakresu dietetyki.

Szkolenie podstawy dietetyki przeznaczony jest dla wszystkich osób, które są zainteresowane zdrowym odżywianiem lub chcą związać swą przyszłość zawodową z dietetyką.

Zaawansowane

Szkolenie dla osób znających podstawy dietetyki .

Zasady żywienia człowieka i komponowania jadłospisu oraz aspekty dietetyczne wpływające na zdrowie. 

Omówimy różnego rodzaju zaburzenia stanu zdrowia i schorzeń, jak powinna wyglądać dieta osoby chorej na najczęściej występujące choroby dietozależne.

Indywidualne

Kurs przygotowany zgodnie z potrzebami oraz zagadnieniami wybranymi przez kursanta.

Do kogo skierowane są szkolenia?

Szkolenia z zakresu Dietetyki skierowany jest do wszystkich, którzy wiążą swoja przyszłość zawodową z dietetyką i profilaktyką zdrowia. Świetnie sprawdzi się również jako gigantyczna dawka wiedzy dla zainteresowanych dietetyką, zdrowym odżywianiem i profilaktyką zdrowia. Mogą wziąć w nim udział zarówno osoby nie związane wcześniej z dietetyką, ale także lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci, trenerzy personalni. 

Kurs został stworzony przez dietetyków z wieloletnią praktyką pracy w zawodzie z wyższym wykształceniem medycznym. Zawiera tylko i wyłącznie sprawdzone informacje podparte badaniami naukowymi.

W zależności od Twoich potrzeb kurs opracowany został w kilku opcjach do wyboru jakimi są: Szkolenie online, gdzie szkoleniowiec łączy się z Tobą wybranym przez Ciebie terminie. Lub szkolenie odbywa się w naszej siedzibie stacjonarnie. 

Jesteśmy praktykami. Do nasze gabinetu Dietetycznego przychodzą pacjenci z różnymi problemami oraz chorobami. Dzięki doświadczeniu z zakresu dietetyki oraz treningu personalnego jesteśmy w tanie pomóc wielu osobą. 

Podczas szkolenia nasi dietetycy odpowiedzą na pytania i udzielą niezbędnych porad i konsultacji.