Kilka słów o nas

Studio treningu

Na kameralnej przestrzeni posiadamy najwyższej jakości sprzęt treningowy. Od wolnych ciężarów, maszyn do pracy nad koordynacją i wydolnością, aż po specjalistyczne narzędzia pozwalające łączyć trening z rehabilitacją.

Jeśli szukasz miejsca i treningu, który pozwoli Ci poprawić swoje wyniki. Nie znajdziesz lepszego.

METAMORPHOSE

CENTRUM TRENINGU PERSONANLEGO I DIETETYKI

Jest to jedyne takie centrum w mieście, w którym zaczniesz zmieniać siebie, nauczysz się poprawnie ćwiczyć i osiągniesz swoje cele. 

Studio Treningu Personalnego charakteryzuje się ograniczoną ilością osób ćwiczących jednocześnie na sali.

Zajęcia odbywają się kameralnie, gdzie trener nadzoruje maksymalnie 2 osoby.

Centrum Metamorphose, powstało z myślą aby dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z zakresu zdrowego trybu życia. Chcemy edukować i promować zdrowy styl życia wśród osób, które są otwarte na zmiany i potrzebują wsparcia we wdrażaniu i utrzymaniu swoich nawyków.

Paweł Poniecki @ 2022.

Grupa doświadczonych specjalistów z obszaru dietetyki i treningu. Naszym zadaniem jest dokładna analiza przypadku Twojej osoby i dobranie odpowiednich narzędzi, które w efektywny sposób poprawią nawyki żywieniowe, ilość oraz jakość aktywności fizycznej co przełoży się na ogólną poprawę stanu zdrowia i samopoczucia. 

Podstawą naszych działań jest indywidualne podejście, działamy holistycznie dbając o rozwój Twojej wiedzy i świadomości z zakresu treningu i sposobu odżywiania się. Dzięki ciągłemu rozwojowi naszego zespołu metody, które stosujemy pochodzą od najlepszych specjalistów z Polski jak i zagranicy.

Nasza kadra to absolwenci wyższych szkół nauk o zdrowiu, co sprawia, że wiadomości z zakresu fizjologii ruchu i żywienia pozwalają na dobranie odpowiednich strategii dopasowanych do Twoich potrzeb i możliwości.

Metamorphose jest odpowiedzią na potrzeby związane ze zdrowiem publicznym. Kompleksowo podchodzimy do procesu edukacji i promocji zdrowego trybu życia. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, aby droga do zdrowych nawyków i ich realizowania była możliwie dla Ciebie najłatwiejsza.

Kilka słów o Nas

Nasz Team

Trener personalny Koni9n

mgr Paweł Poniecki

CEO / FOUNDER
Trener personalny Konin

Sebastian Trawiński

Trener
Trening personalny Konin

Paweł Poniecki

Jestem absolwentem 5-cio letnich studiów na kierunku dietetyka. Posiadam dwie specjalizacje żywienie w sporcie oraz dietetyka kliniczna. Od 2020 roku prowadzę prywatną praktykę dietetyczną oraz Centrum Treningu Personalnego. Mam na swoim koncie wiele szkoleń i wykładów jako uczestnik jak i prelegent.

W naszym Studio organizuje szkolenia z zakresu żywienia oraz podstaw treningowych. Jako trener swój rozwój rozpocząłem w wieku 18 lat. Uprawiając czynnie sporty sztuk walki od 11 roku życia, aspekt treningu siłowego stanowił istotny komponent mojego rozwoju jako zawodnik. Zdobycie tytułu trenera personalnego spotęgowało wyniki sportowe. Pasja przerodziła się w pracę.

Doświadczenie jako trener i dietetyk zdobywam od 6 lat pracując z dziesiątkami osób. Wspierając ich w procesie zmian sylwetkowych, rozwoju sportowego, a także w leczeniu chorób dietozależnych. Oferuję współpracę treningową oraz dietetyczną osobom początkującym, a także zawodowym sportowcom.

Magdalena Kałużna

Magdalena Poniecka

Na co dzień można mnie spotkać na recepcji Metamorphose. Dbam o to aby, każda oferta była indywidualnie dostosowana do potrzeb klienta. Odpowiadam na wszystkie możliwe pytania związane z naszymi usługami oraz poszerzam ich zakres.

Zawodowo prowadzę Agencje Marketingową MP Solutions oraz dwa sklepy internetowe. Odpowiadam za aspekty wizualne kanałów społecznościowych. Organizuje szkolenia oraz eventy. Jednym z sukcesów okazał się Camp zorganizowany przeze mnie w 2021r. w miejscowości Cukrownia Żnin – relacje można obejrzeć w naszej galerii.  Wraz z Pawłem stworzyliśmy nasz autorski projekt taśm treningowych, które można zakupić na tej stronię.

Sebastian Trawiński

Sebastian Trawiński

Już od młodzieńczych lat uwielbiałem sport, zawsze starałem się by był on nierozerwalną częścią mojego życia. Związany z nim jestem już 14 lat, głównie trenując sporty walki i wykonując treningi na siłowni. Rozwój rozpocząłem kursem trenera personalnego, następnie uczestniczyłem w szkoleniach i warsztatach z zakresu przygotowania motorycznego. Jako trener jestem związany od 4 lat w Centrum Metamorphose. Interesuję się treningiem siłowym opartym na wolnych ciężarach, ćwiczeniach wielostawowych oraz treningu z własnym ciężarem ciała. Pracując z podopiecznymi szczególną uwagę skupiam na celu, uwzględniając  wiek, doświadczenie treningowe oraz przebyte kontuzje. Plan działania dostosowuje do powyższych zmiennych. Na treningu staram się być nie tylko trenerem ale i partnerem. W pracy z klientem najważniejszy jest profesjonalizm, dlatego stale rozwijam się uczestnicząc w szkoleniach.  Efekty podopiecznych dają mi dużo satysfakcji oraz motywacji do działania.

 

 

Paweł Poniecki

Magdalena Kałużna